“Uh, shiko atë muskul”, Pogba admiron Gleison Bremer

Shumë futbollistë mund të mburren me një trupin e tyre falë stërvitjeve të palodhura dhe vrapimit me kilometra, por dikush bie gjithmonë në sy.

Shumica e futbollistëve, përveç stërvitjeve të rregullta, kalojnë orë e orë të tëra në palestër për të punuar në gjendjen e tyre fizike dhe me suplemente të ndryshme, disa prej tyre duken si bodybuilders.

Me ardhjen e mbrojtësit brazilian te Juve, lojtarët e takuan dhe i uruan mirëseardhjen dhe pamjen e tij fizike e admiroi edhe Paul Pogba.

“Uh, shiko atë muskul”, tha Pogba.

Bremer më parë ka luajtur për Torinon dhe Atletico Mineiro. /albeu.com/

Shtuar 6.08.2022 17:27