“Tronditet” Liverpooli, Brighton shënon golin e dytë në “Anfield” (VIDEO)

 

Liverpool është duke u befasuar nga Brightron në “Anfield”.

Miqtë janë në avantazh të dyfishtë, teksa është duke u luajtur vetëm minuta e 18.

Trossard ka shënuar dopietë në minutat 4’ dhe 18’.

Ndiqini KËTU rezultatet LIVE. /albeu.com


Shtuar 1.10.2022 16:20