Trajneri Reja publikon listën e lojtarëve të thirrur për ndeshjet ndaj Anglisë & Andorrës (FOTO LAJM)

Tekniku italian Reja ka bërë publike sot listën me 24 lojtarët e grumbulluar për ndeshjet kualifikuese të vlefshme për Qatar 2022.

Lista përbam pak ndryshime që nga grumbullimi I fundit  por ajo që bien ë sy është rikthimi i Albi Doka dhe Qazim Laçi. Nuk do të jetë mbrojtësi i Atalantës  Berat Gjimshiti për shkak të një dëmtimi që ka pësuar.

Kombëtarja jonë do të nisë grumbullimin ditën e hënë në qytetin e Durrësit ku do të nisin përgatitjet për ndeshjet e fundit të grupeve./h.ll/albeu.com

Lista e Kombëtares për dy ndeshjet e nëntorit:

 


Shtuar 6.11.2021 12:25