Tottenham humb, Harry Kane përshëndetet me tifozët (VIDEO)

Ndeshja mes Tottenham Hotpsur dhe Aston Villas mund të cilësohet si e fundit për Harry Kane në stadiumin ‘White Hart Lane’.

Para disa dite qarkulluan disa lajme se sulmuesi i Kombëtare së Anglisë ka kërkuar largimin nga Spurs.

Pas përfundimit të ndeshjes, Kane qëndroi i vetmuar në stadium dhe i përshëndeti të gjithë tifozët, duke lënë një mesazh largimi në fund të këtij sezoni!

Kujtojmë që ndeshja e javes së 37-të mes Spurs dhe Aston Villas u mbyll me fitore të kësaj të fundit me rezultat 1-2.


Shtuar 19.05.2021 21:22