Tottenham dhe Barcelona “në luftë” për Traore, anglezët paraqesin ofertën zyrtare

Tottenham dhe Barcelona janë duke konkurruar së bashku në merkaton e janarit.

Të dyja palët pëlqejnë shumë të marrin shërbimet e Adama Traore.

Por për këtë gjë Tottenham është treguar më konkrete. Anglezët kanë ofruar tek Wolves 21,5 milion euro për të fituar shërbimet e 25-vjeçarit.

Conte dëshiron të përforcojë ekipin dhe Traore është një nga emrat primar në merkaton e tij./ h.ll/ albeu.com


Shtuar 10.01.2022 10:23