“Tornado” e papritur ndërpret ndeshjen e futbollit, merr lojtarin dhe e “fluturon” në ajër (VIDEO)

Një stuhi e papritur pluhuri ndërpreu për disa çaste një ndeshje lokale futbolli të zhvilluar të martën në Bolivi.

Kjo dukuri natyrore ndodhi ndërsa lojtarët ishin në mes të fushës për finalen e një gare në komunën Akokalla. /VOA/


Shtuar 21.07.2021 22:41