TOPI I ARTË/ Ronaldo mes favoritëve? Ky është pozicioni ku renditet CR7

Cristiano Ronaldo i cili nuk është i pranishëm në ceremoninë e “Topit të Artë 2021” si kurrë më parë është renditur në vendin e 6.

Portugezi është 5 herë fitues i këtij trofeu dhe për shumë vitet radhazi ka qenë në podium.

Ditën e sotme Ronaldo replikoi ashpër me Ferre, kryeredaktorin e France Football, i cili jep këtë çmim. /albeu.com

 


Shtuar 29.11.2021 21:32