TOPI I ARTË/ Neymar i 16-ti, zbulohen 5 emrat e radhës në listë

 Vazhdon të publikohen emrat e lojtarëve në listën e kandidatëve për fitimin e “Topit e Artë” duke nisur nga fundi.

Pasi mësuan 10-shen e parë nga fundi, tanimë kemi 5 emrat e tjerë, nga vendi i 20 deri në vendin e 16.

Befasues në këtë pozicione është emri i Neymar i cili pozicionohet  i 16, pas tij vijnë, Suarez, Kjaer, Mount dhe Mahrez. /abeu.com


Shtuar 29.11.2021 18:23