Tirana drejt fitores në derbi, bardheblutë shënojnë dhe të 3-tin (VIDEO)

Kur kanë mbetur edhe 30 minuta lojë, Tirana po shkon drejt fitores.

Sërish Xhixha është ai që realizoi golin e 3-të pas konsultim me VAR, gjyqtari Kreshnik Cjapi e akordon si të rregullt golin e bardhebluve.


Shtuar 6.11.2021 21:10