Tiki Taka në Santiago Bernabeu, Barcelona shpartallon Realin (VIDEO)

Barcelona është në superfuqi në këtë El Clasico dhe sapo ka shënuar edhe golin e tretë.

Një aksion spektakolar në minutën e 48-të, Ferran Torres dërgon topin në rrjetë./ h.ll/albeu.com

Shtuar 20.03.2022 22:09