Tifozja e zjarrtë e Juves magjeps Dubain (FOTO LAJM)

Mariafrancesca Discipio, modelja ka magjepsur fansat teksa ndodhet në Dubai me pushime.

Ajo është një tifoze e zjarrtë e Juventusit, ndërsa fotot në provokuese në  Instagramin e saj nuk mungojnë. /albeu.com/

Mariafrancesca Discipio, mbretëresha e jetës ndërkombëtare të natës magjeps Dubain dhe ndjek & nbsp; Juventusin. <br /> <br />

Mariafrancesca Discipio, mbretëresha e jetës ndërkombëtare të natës magjeps Dubain dhe ndjek & nbsp; Juventusin. <br /> <br />

Mariafrancesca Discipio, mbretëresha e jetës ndërkombëtare të natës magjeps Dubain dhe ndjek & nbsp; Juventusin. <br /> <br />

 

Mariafrancesca Discipio, mbretëresha e jetës ndërkombëtare të natës magjeps Dubain dhe ndjek & nbsp; Juventusin. <br /> <br />

Mariafrancesca Discipio, mbretëresha e jetës ndërkombëtare të natës magjeps Dubain dhe ndjek & nbsp; Juventusin. <br /> <br />