Tifozi brazilian i çmendur pas Messit, bën tatuazh imazhin e tij, sulmuesi argjentinas mahnitet (VIDEO)

Admirimi për Lionel Messin i kalon kufijtë dhe flamujt. Futbollisti argjentinas nuk është i dashur vetëm në vendin e tij dhe në Barcelonë, por edhe në vende të tjera, siç është pikërisht rasti i Brazili, ku po luhet Copa America . Në tokën e Neymar ata e mbajnë Leon në lëkurën e tyre: një brazilian tregoi një tatuazh të jashtëzakonshëm të Messi-it, të cilit nuk i shpëtoi pa e vënë re. Ai komentoi! “Tatuazh i jashtëzakonshëm”, shkroi ai.

” Më pëlqen !!! Dua ta shikoj dhe ta nënshkruaj”, shtoi Messi në një koment në videon e publikuar nga TyC Sports, ku disa brazilianë treguan dashurinë e tyre për Leo dhe njëri prej tyre e bëri tatuazh përgjithmonë.

Disa tifozë shkuan në Hotelin e Kombëtares së Argjentinës në hotel pas fitores 1-0 ndaj Uruguait në raundin e dytë të Copa America . Leo ishte protagonist me asist në fitoren e Argjentinës si dhe u shpall më i miri i ndeshjes.


Shtuar 20.06.2021 13:49

Tags: ,