Tha se më 1 janar nisim bisedimet me Mbappe, reagon Perez

Florentino Perez  në intervistën pvr “El Debate” pak orë më parë tha se më 1 janar  do të hyjmë në bisedime me Kylian Mbappe.

Por, tani  numri një i Reali për “RMC Sport”, tha se fjalët janë keq interpretuar dhe theksoi se duhet të presin deri në vitin tjetër.

“Fjalët e mia për Mbappe janë keqinterpretuar, e gjitha që thashë ishte që duhet të presim edhe një vit para se të kemi lajme”.

“Me gjithë respektin për PSG-në, me të cilët kemi lidhje të shkëlqyer”, deklaroi ai. /albeu.com/

 


Shtuar 5.10.2021 14:56