Teuta pranë eliminimit, Shamrock shënon të 2-tin (VIDEO)

Teuta ka pësuar edhe golin e dytë nga Shamrock dhe është një hap larg eliminimit nga Conference League.

Sa i përket golit realizoi Gaffnei në minutën e 62′, i njëjti autor që realizoi dhe golin e parë.


Shtuar 12.08.2021 21:32