Teuta dhe Dinamo ndajnë pikët

Supersfida mes Teutës dhe Dinamos, e cila pritej të dhuronte mjaft spektakël,  është mbyllur në barazim pa gola (0-0).

Ndeshja prodhoi raste të shumta për gol, por skuadrat nuk u treguan të sakta para portës.

Me këtë barazim, Teuta mban vendin e vendin e  4-rt në kuotën e 5 pikëve, ndërsa Dinamo është në vendin e 3-të me po aq pikë. /albeu.com/


Shtuar 25.09.2021 15:56