Telenovela “Umtiti” drejt përfundimit, mbrojtësi merr dritën jeshile nga Barcelona

E ardhmja e Samuel Umtiti më në fund është drejt konkretizimit. Lojtari ka marrë lejen nga Barcelona për të fluturuar në Itali, për të nëgociuar kalimin e tij te Lecce.

Një marrëveshje e cila do të jetë e përkohshme, pasi Lecce dëshiron vetëm huazimin e lojtarit dhe jo blerjen e tij.

Mbrojtësi do të zbarkojë këtë të martë  për të konkretizuar të gjitha detajet e nevojshme./albeu.com


Shtuar 22.08.2022 17:40