Te Reali janë të sigurtë që Pogba do t’ju bashkohet në verë

Te Real Madrid janë të bindur se Paul Pogba  do të mbërrijë në Santiago Bernabeu verën e vitit të ardhshëm.

“Mundo Deportivo”  raporton të premten se klubi madrilen ka marrë sinjale pozitive nga francezi, të cilit i mbaron kontrata në fund të këtin sezoni dhe ende nuk po e rinovon.

Pogba është pjesë e Man United prej viti 2016 kur u transferua nga Juventus. /albeu.com/

 


Shtuar 10.09.2021 13:50

Tags: , ,