Tani është bërë e zakonshme, Barcelona i vendos klazolën e frikshëm Kounde-s

Jules Kounde është lojtari më i ri i Barcelonës, i transferuar nga Sevilla për shumën e 60 milion eurove.

Francezi ka nënshkruar një kontratë pesëvjeçare dhe ka një klauzolë lirimi plot një miliard euro, e cila tanimë është bërë e zakonshme nga shumë klube.

Kounde është përforcimi i parë i Barcelonës për prapavijën dhe pritet të pasohet edhe nga të paktën 2 lojtarë të tjerë në vazhdim./albeu.com


Shtuar 30.07.2022 13:14