Superkupa: Formacionet zyrtare, Barcelona-Real Madrid

Barcelona dhe Real Madrid do të kërkojnë finalen, teksa do të përballen në orën 20:00 për gjysmëfinalen e Superkupës së Spanjës.

Formacionet zyrtare:

Barcelona: Ter Stegen; Alves, Araujo, Pique, Alba; Busquets, F.De Jong, Gavi; Torres, L.De Jong, Dembele

Real Madrid: Courtois; Carvajal, Militao, Nacho, Mendy; Casemiro, Kroos, Modric; Vinicius, Benzema, Asensio. /albeu.com/


Shtuar 12.01.2022 19:07