Supergoli i Lewandowski ndaj Union Berlin, mbyllet pjesa e parë 1-3 (VIDEO)

Shumë e lehtë për miqtë duke shënuar 3 gola të shpejtë me anë të Lewandowskit dy herë, një gol me penallti dhe një supergol nga goditja e dënimit( minutat 15’ dhe 23’)

(shikoni këtu supergolin)

Më pas ka qënë Sane në minutën e 35’ pas një asistimi të Muller.

 

Giesselmann ka shënuar golin e vetëm për Union Berlin në minutën e 43’./albeu.com


Shtuar 30.10.2021 16:27