Super Zvicra, Shaqiri nis një super aksion dhe përmbyset rezultati (VIDEO)

Zvicra ka mundur të kalojë në avantazh në minutat e para të pjesës së dytë.

Shaqiri ndërtoi një aksion të bukur, ku Freuler më pas e dërgon në rrjetë në minutën e 48-të./h.ll/albeu.com


Shtuar 2.12.2022 21:10