Super Teuta, Djemtë e Detit dyfishojnë shifrat dhe shpresojnë te kualifikimi (VIDEO)

Teuta ka dyfishuar shifrat ndaj Inter Escaldes ku sërish realizoi Sebino Plaku i cili gjithashtu shënoi dhe golin e parë.

Kur kanë mbetur edhe 10 minuta lojë nëse ndeshja përfundon 0-2 shkon në shtesa, pasi në Durrës një javë më parë skuadra e Edi Martinit u mposht 0-2. /albeu.com/

Shtuar 27.07.2021 19:27