Super Portugalia, zhbllokon rezultatin ndaj  Serbisë (VIDEO)

Është zhbllokuar shumë shpejt takimi mes Portugalisë dhe Serbisë i cili po zhvillohet në Lisbonë në kuadër të kualifikueseve të Botërorit, Katar 2022.

Për vendasit topin në rrjetë e ka dërguar mesfushori, Renato Sanchez që në minutën e 2 pas një gabimi të mbrojtjes kundërshtare.

Shikoni KËTU golin /albeu.com


Shtuar 14.11.2021 20:51