Super gol, Juve rihap sfidën (VIDEO)

Juventus rihap takimin dhe shpreson te përmbysja e madhe.

Bremer ai i cili u bë shak i penalltisë në pjesën e parë realizoi me kokë. /albeu.com/

Shtuar 11.09.2022 21:58

Tags: