Super Barcelona, zhbllokohet El Clasico (VIDEO)

Ka mbërritur goli i parë në El Clasico ku Barcelona ka kaluar në avantazh.

Dembele i pakapshëm në krahun e djathtë, dërgon një super asistim brenda zonës dhe Aubameyang dërgon topin në rrjetë me një goditje me kokë./ h.ll/albeu.com

Shtuar 20.03.2022 21:35