Super Barcelona, shënojnë Dembele dhe Lewandowski (VIDEO)

Barcelona më në fund qetëson tifozët.

Katalanasit kanë shënuar dy gola brenda 2 minutave.

Fillimisht realizoi Dembele dhe më pas Lewandowski duke dërguar rezultatin në 1-3. /albeu.com/Shtuar 21.08.2022 23:27