Super aksion dhe një super gol, Lionel Messi zhbllokon sfidën (VIDEO)

PSG ka arritur të shënojë një gol fantastik ndaj Benfica.

Në minutën e 21-të, Messi, Neymar dhe Mbappe kanë krijuar një aksion të bukur, ku në fund ishte argjentinasi që e dërgoi topin në rrjetë me një goditje të bukur./h.ll/albeu.com

Shikoini golin

 

 

 

Shtuar 5.10.2022 21:31

Tags: ,