Sulmi i “vakët”, Juventusi tenton dyshen Icardi – Vlahovic

Skuadra e Juventus dëshiron të transferojë sulmuesit Mauro Icardi dhe Dusan Vlahovic, shkruan Goal.

Zonja e Vjetër e sheh serbin e Fiorentinas si targetin kryesor për ta transferuar, por rivalizohet nga Atletico Madrid, Inter dhe Milan.

Gjiganti Italian ka renovuar kontratën me Dybala dhe duan të krijojnë një treshe të re në sulm me Icardi e Vlahovic.


Shtuar 18.09.2021 23:14