Stadiumi i ri i Milanos, Sala: Unë do ta rregulloja San Siron, por Inter dhe Milan nuk më dëgjojnë

Kryebashkiaku i Milanos, Beppe Sala, rikthehet për të folur për stadiumin e ri në Milano.

“Hipoteza ime e preferuar ishte dhe vazhdon të jetë rregullimi i San Siros, por nëse dy klubet e Milanos nuk duan të dinë për këtë, nuk është se unë mund të ndërhyj te vendimet e tyre”, tha kryebashkiaku Sala./ h.ll/albeu.com


Shtuar 7.12.2022 14:10