Sportco parashikon në kokë supersfidën Itali-Zvicër (FOTO LAJM)

Sot në mbrëmje në orën 21:00 të Olimpico të Romës luhet supersfida e Grupit A mes Italisë dhe Zvicrës, shkruan Albeu.com.

Italia vjen me moral të lartë pas fitores 3-0 ndaj Turqisë në ndeshjen hapëse të Euro 2020, ndërsa Zvicra barazoi me Wellsnin 1-1.

Faqja sportive Sportco.io ka parashikuar fitoren 2-0 të Italisë ndaj Zvicrës. /albeu.com/

Italy vs Switzerland score prediction Euro 2020

 

 

 


Shtuar 16.06.2021 13:05