EURO 2020/ Spektakolar Ronaldo, Portugalia shënon të tretin (VIDEO)

Portugalia ka shpërthyer në 10 minutat e fundit ndaj Hungarisë.

 

Pas golit të Guerreiro në minutën e 84′ kanë dy të tjerë nga Ronaldo në minutën e 87′ dhe 90+. /albeu.com/

Shtuar 15.06.2021 19:52