Spektakël mes Serbisë dhe Portugalisë, serbët barazojnë rezultatin (VIDEO)

Pjesa e parë u mbyll me avantazhin e dyfishtë të Portugalisë ndaj Serbisë me portugezët që si duket e menduan të mbyllur këtë ndeshje.

Pjesa e dytë po flet e tëra për Serbinë, e cila fillimisht ngushtoi rezultatin me Mitrovic e më pas barazon me Kostic në minutën e 60′.

Momentalisht po luhet minuta e 64′. /alebu.com/

Shtuar 27.03.2021 10:03