Spektakël i Portugalisë, Felix dhe Leao “çmontojnë” kundërshtarin (VIDEO)

Portugalia ka reaguar menjëherë pas golit të barazimit nga Gana me Ayeë.

Ishtë fillimisht, Joe Felix që riktheu të tijët në avantazh në minutën e 78 dhe vetëm 2 minuta më vonë shënon edhe Rafael Leao, i cili u aktivizua gjatë pjesës së dytë.

Shikoni KETU golat./albeu.com

Shtuar 24.11.2022 18:40