Sllovenia në epërsi ndaj Serbisë, fillon festa e tifozave në stadium

Kaluan më shumë se 1 orë pa shënuar dhe tashmë ka nisur festa, me Kombëtaren e Sllovenisë, që ka arritur të ndëshkojë kundërshtarët e Serbisë, duke filluar festën e tifozëve, të tyre, në “Allianz Arena”.

Një krosim perfekt nga Elsnik është kapur bukur nga Karnicnik, me këtë të fundit, që nuk gabon duke dërguat topin pas shpatullave, të “gardiani” Rajkovic. Rezultati shkon në 1 me 0.


Shtuar 20.06.2024 16:42

Tags: