Skënderbeu siguron fitoren e parë këtë sezon, triumfon ndaj Kukësit (VIDEO)

Skënderbeu ka siguruar fitoren e parë këtë sezon në Kategorinë Superiore.

Korçarët realizuan me Dwumfour 54′ dhe Mensah 83′, ndërsa golin e vetëm për verilindorët  e realizoi Hila 99′ (Pen.)

Ndërkohë, pas 8 javësh Kukësi mban vendin e 2 me 14 pikë, ndërsa Skënderbeu i 8 me 6 pikë. /albeu.com/


Shtuar 6.11.2021 18:36