Skena të shëmtuara në Premier League, tifozët e Burnley dhe Arsenal përleshen me njëri-tjetrin (VIDEO)

Fitorja e Arsenalit ndaj Burnley është shoqëruar me skena të shëmtuara me tifozët e Burnley dhe Arsenal që janë përleshur me njëri-tjetrin.

Ndërkohë, sa i përket ndeshjes Aresnali fitoi 0-1 me një supergol të Odegard. /albeu.com/


Shtuar 22.09.2021 14:58