Si një sirenë nën det, Georgina mahnit rrjetin me të pasmet në plan të parë (VIDEO)

Koha për të pushuar dhe “armiku” numër një kundër temperaturave të larta në këtë korrik është plazhi.

Georgina Rodriguez, partnerja e Cristiano Ronaldos, po shijon çdo ditë të pushimeve në bregdetin e bukur spanjoll.

Herë në jaht e herë në det, bukuroshja tërheq vëmendjen përmes rrjeteve sociale. Shumë mund ta kenë edhe zili.

Këtë herë Georgina ka publikuar një video në llogarinë e saj në Instagram dhe na shfaqet si një sirenë deti duke u zhytur.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio)


Shtuar 13.07.2021 15:23