Si fluturoi aq lart fanella e Ronaldos? (VIDEO)

Manchester United triumfoi 2-1 në limit dje në mbrëmje ndaj Villareal me golin e Ronaldos.

Portugezi nuk i mbajti dot emocionet duke treguar muskujt dhe hequr fanellën.

Fanella e Ronaldos ka fluturuar aq shumë lartë sa ka impresionuar të gjithë tifozët.

Cristiano Ronaldo ndoshta mban rekordin për fanellën e hedhur më lartë në një festë futbolli. /albeu.com/


Shtuar 30.09.2021 16:16