Si e festoi Reali ndeshjen ndaj Man City, pamje nga dhoma e zhveshjes pas ndeshjes (VIDEO)

Dhomat e zhveshjes së Real Madrid pas ndeshjes kundër Man City u shëndërruan në aromë feste.

Shihni sesi Benzema, Marcelo, Mendy dhe të tjerë festuan arritjen në finalen e Champions League. /albeu.com/

Shtuar 6.05.2022 16:11