Shtyhen dy ndeshje të La Liga, nuk i shpëton as Barcelona

Janë shtyrë dy ndeshje mjaft interesante për këtë janë në La Liga,për shkak se disa lojtarë janë prekur nga Covid-19.

Mes dy ndeshjeve nuk ka shpëtuar as supersfida mes Sevillas dhe Barcelonës.

Ndërkohë, ndeshja tjetër e shtyrë është ajo mes Villarealit dhe Alaves. /albeu.com/


Shtuar 7.09.2021 14:04