SHORTI/ Plotësohet grupi B, Milani në grupin e “zjarrit” (FOTO LAJM)

Milani ka plotësuar Grupin B, ku do të takohet me skuadra të forta si Liverpool, Atletico Madrid dhe Porto.

Kujtojmë që “kuqezinjtë” kthehen pas disa sezonesh mungesë në kompeticinon madhështor të cilin e kanë fituar plot 7 herë, vetëm Real Madridi ka bërë më mirë se “djalli”. /albeu.com/


Shtuar 26.08.2021 19:12

Tags: