SHORTI/ Këto janë ndeshjet e eleminimeve direkte të Europa League, vihet re supersfida Barcelona-Napoli

Pak çaste më parë u hodh shorteu i fazës së eleminimeve direkte të Europa League ku spikat sfida Barcelona-Napoli.

Për herë të parë pas shumë vitesh dhe eleminimi i Barcelonës nga Champions League i ka befasuar të gjithë. Gjithashtu vihen re dhe sfidat interesante midis Porto-Lazio edhe Atalanta-Olympiacos.

Të gjitha ndeshjet:

Sevilla- GNK Dinamo

Atalanta-Olympiacos

Leipzig-Real Sociedad

Barcelona-Napoli

Zenit-Real Betis

Dortmund-Rangers

Sheriff-Braga

Porto-Lazio/h.ll/albeu.com


Shtuar 13.12.2021 13:23