Shorti i Conference League: Lazio i Tares dhe Hysaj gjejnë CFR Cluj, ja të gjitha sfidat

Sapo ka përfunduar shorti i play-off të Conference League, në Nyon të Zvicrës.

Të gjitha sfidat:

Qarabag-Gent

Trabzonspor-Basel

Lazio-CFR Cluj

Bodo/Glimt-Lech Paznan

Braga-Fiorentina

AEK Larnaca-Dnipro 1

Sheriff-Partizan

Ludogerts-Anderlecht

Datat:

Play-off-et për fazën eliminatore: 16 dhe 23 shkurt 2023

Raundi i 16: 9 dhe 16 Mars 2023

Çerekfinalet: 13 dhe 20 Prill 2023

Gjysmëfinalet: 11 dhe 18

Finalja 2 maj 2023 në Eden Prague Arena (Republika Çeke)/ h.ll/albeu.com


Shtuar 7.11.2022 14:19