Shijoni 10 golat më të bukur të sezonit të kaluar (VIDEO)

Tek ky kolazh golash do të shikoni një video me 10 golat më të pabesueshëm dhe më të bukur të realizuar në sezonin futbollistik që kaloi.

Gol si ai i portierit të Liverpool Alisson Becker ,Haaland , Valentino Lazaro etj./h.ll/albeu.com

Shijoni golat e sezonit të kaluar këtu: 


Shtuar 8.11.2021 21:29

Tags: ,