Shënon Rrahmani, Kosova barazon rezultatin (VIDEO)

Kosova ka arritur të barazoj rezultatin me golin e Rrahmanit në minutën e 76′.

Kosova dhe Greqia po luajnë për statistika sepse rezultati pozitiv nuk i bënë punë asnjërës prej tyre.
Greqia 1-1 Kosova./h.ll/albeu.com


Shtuar 14.11.2021 22:25