Serie A spikat sot me dy supersfida

Serie A rikthehet sot me dy supersfida.

Romës do të përvallet me Juventusin, dy skuadra që këtë sezon luftojnë për zonën Champions.

Në mbrëmje është dhe supersfia tjetër mes Interi dhe Lazios

Programin e plotë të ndeshjeve të sotme në Serie A e gjeni më poshtë.

12:30 Venezia – AC Milan

14:30 Empoli – Sassuolo

16:30 Napoli – Sampdoria

18:30 AS Roma – Juventus

18:30 Genoa – Spezia

20:45 Inter – Lazio

20:45 Verona – Salernitana. /albeu.com/


Shtuar 9.01.2022 09:50