Scamacca është objektivi numër një i PSG-së, francezët ngrejnë ofertën

Paris Saint-Germain nuk heq dorë nga sulmuesi italian i Sassuolos, Gianluca Scamacca.

Klubi italian kërkon 50 milionë euro për kartonin e tij, ndërsa PSG tashmë e ka rritur ofertën në 40 milionë euro plus bonuse.

Sipas Gianluca Di Marzio, francezët janë të prirur për të investuar te djaloshi i cili ka qenë në një formë shumë të mirë sezonin që kaloi. Gjithashtu PSG duhet të zgjidhë të ardhmen e Icardit dhe Neymar, ku të cilët duket se nuk kanë të ardhme më në Paris./ h.ll/albeu.com


Shtuar 30.06.2022 07:57