Ronaldo shkon në stërvitje me Lamborghini me vlerë 200.000 euro

Cristioano Ronaldo tashmë ka nisur stërvitjen me Man United.

Ai shkoi në qendrën stërvitore me një Lamborghini me vlerë rreth 200.000 eurosh, duke befasuar dhe gazetarët. /albeu.com/

 

 

Shtuar 8.09.2021 13:33