Ronaldinho i pandreqshëm, çfarë bëri këtë herë ?

Për rreth një vit tani, Ronaldinho ka përjetuar situata të vështira.

Ai fillimisht u burgos në Paraguai për falsifikim të pasaportave dhe disa muaj pas lirimit, ai humbi nënën e tij, Donna Miguelina pasi ishte e infektuar me Covid-19.
Së fundmi miqtë e tij, kanë pohuar për gazetën braziliane “Extra”, se ai tashmë ka varësi ndaj alkoolit..

“Ai fillojë të pijë vodka, uiski, xhin në mëngjes dhe ndalon mëngjesin tjetër. Nuk është diçka që ndodhi kohët e fundit, megjithatë vumë re se pas vdekjes së nënës së tij, përdorimi i alkoolit u bë akoma më intensiv”, raportuan miqtë e Ronaldinho./albeu.com/

 


Shtuar 19.03.2021 11:16