Roma përmbys rezultatin në pjesën e parë me dy gola të shpejtë (VIDEO)

Venezia ka befasuar Romën në minutën e 3-të me një gol të Caldara.

Topi u shërbye nga një goditje e lirë dënimi dhe mbrojtësi nuk gaboi para portës. Loja ishte me plotë raste nga ana e Romës dhe në fund të pjesës së parë , konkretisht në minutën e 43’ Shomurodov barazoi rezultatin.

Më pas me disa sulme të rrezikshme Roma arriti të gjejë dhe golin e avantazhit me Abraham në minutën e 47’ të pjesës së parë.

Roma ka arritur deri tani të përmbysë rezultatin në Venezia.

Venezia 1-2 Roma/h.ll/albeu.com

Shiko golin e Venezia :

Shiko golin e parë të Romës:

Shiko golin e dytë të Romës: 


Shtuar 7.11.2021 13:25